Prijsvergelijking
Alle gecontroleerde winkelprijzen op een rij, goedkoopste per eenheid bovenaan. Een prijsverloop tonen we zodra er meerdere metingen zijn.
BODY&FIT Creatine Monohydraat - 146 doseringen (500 gram)Gevonden bij Decathlon · gecontroleerd 2026-09-26
€ 13,95
€ 0,14 per portie (5 g)
Holland & Barrett Flavoured Creatine Monohydraat Blueberry - 294gGevonden bij Holland & Barrett · gecontroleerd 2026-09-28
€ 10,79
€ 0,18 per portie (5 g)
Optimum Nutrition Micronised Creatine Powder Fruit Punch - 247,5gGevonden bij Holland & Barrett · gecontroleerd 2026-09-28
€ 12,74
€ 0,26 per portie (5 g)
Optimum Nutrition Micronised Creatine Powder Blue Raspberry - 247,5gGevonden bij Holland & Barrett · gecontroleerd 2026-09-28
€ 12,74
€ 0,26 per portie (5 g)
Optimum Nutrition Micronised Creatine Powder Unflavored - 317gGevonden bij Holland & Barrett · gecontroleerd 2026-09-28
€ 17,24
€ 0,27 per portie (5 g)
Applied Nutrition Creatine Monohydrate Micronized (250g) Unflavoured - Creatine - Creatine Monohydraat2 winkels · gecontroleerd 2026-09-28
€ 15,60
€ 0,31 per portie (5 g)
Holland & Barrett 100% Puur Creatine Monohydraat - 350gGevonden bij Holland & Barrett · gecontroleerd 2026-09-28
€ 21,99
€ 0,31 per portie (5 g)
DECATHLON Creatinepoeder Creapure® monohydraat 300 gram neutrale smaakGevonden bij Decathlon · gecontroleerd 2026-09-26
€ 22,99
€ 0,38 per portie (5 g)
Bloom Creatine Monohydrate Raspberry Lemon - 203gGevonden bij Holland & Barrett · gecontroleerd 2026-09-28
€ 16,99
€ 0,42 per portie (5 g)
Cellucor Cor-Performance Creatine flavoured (203g) Icy Blue Raspberry - Creatine - Creatine Monohydraat2 winkels · gecontroleerd 2026-09-28
€ 18,99
€ 0,47 per portie (5 g)
Precision Engineered Puur Creatinemonohydraat - 210gGevonden bij Holland & Barrett · gecontroleerd 2026-09-28
€ 21,99
€ 0,52 per portie (5 g)
McGregor sportsokken Maten 39 - 46 3 paar diverse kleurenGevonden bij Action · gecontroleerd 2026-09-28
€ 1,33
Kruidvat Double Chocolate Protein BarGevonden bij Kruidvat · gecontroleerd 2026-09-28
€ 1,49
sporthanddoek in opbergkoker 30 x 38 cm 2-delig diverse kleurenGevonden bij Action · gecontroleerd 2026-09-28
€ 1,49
AH Proteïne reep witte choco pistacheGevonden bij Albert Heijn · gecontroleerd 2026-09-26
€ 1,49
- AH Protein bar melk choco pinda karamel
Gevonden bij Albert Heijn · gecontroleerd 2026-09-28
€ 1,69
AH Protein bar white choco pinda karamelGevonden bij Albert Heijn · gecontroleerd 2026-09-26
€ 1,69
MATCHU SPORTS Dumbbell set 20 kg – Halterset 2 x 10 kg - ZwartGevonden bij Decathlon · gecontroleerd 2026-09-26
€ 37,95
€ 1,90 per kg
- HiPRO Protein bar banana peanut butter
Gevonden bij Albert Heijn · gecontroleerd 2026-09-28
€ 1,99
reflecterende sportarmbanden met led 2 diverse kleuren - 2 stuksGevonden bij Action · gecontroleerd 2026-09-28
€ 2,00
- Hero B'tween protein zero muesli & cacao
Gevonden bij Albert Heijn · gecontroleerd 2026-09-28
€ 2,45
- Hero B'tween protein zero muesli & pinda's
Gevonden bij Albert Heijn · gecontroleerd 2026-09-28
€ 2,45
- Fit Piggy Proteïneshake framboos witte chocolade
Gevonden bij Albert Heijn · gecontroleerd 2026-09-28
€ 2,49
Trek Protein oat bars biscoffGevonden bij Albert Heijn · gecontroleerd 2026-09-26
€ 2,49
Nakd. Protein bars cocoa hazelnutGevonden bij Albert Heijn · gecontroleerd 2026-09-26
€ 2,49
Focus Fitness Kettlebell - PVC - 10 kg - Halters en Gewichten2 winkels · gecontroleerd 2026-09-28
€ 24,95
€ 2,50 per kg
Focus Fitness Kettlebell - PVC - 12 kg - Halters en Gewichten2 winkels · gecontroleerd 2026-09-28
€ 29,95
€ 2,50 per kg
DOMYOS Halterschijf krachttraining 10 kg 28 mm 80% gerecycled gietijzerGevonden bij Decathlon · gecontroleerd 2026-09-28
€ 24,99
€ 2,50 per kg
DOMYOS Dumbbellset 20 kgGevonden bij Decathlon · gecontroleerd 2026-09-26
€ 49,99
€ 2,50 per kg
Gorilla Sports Kettlebell Trendy - Kunststof - 20 kg - Grijs - Zwart2 winkels · gecontroleerd 2026-09-28
€ 50,14
€ 2,51 per kg
Optimum Nutrition Marshmallow Crunch Protein Bar - 10 stuksGevonden bij Kruidvat · gecontroleerd 2026-09-28
€ 25,59
€ 2,56 per reep
Focus Fitness Kettlebell - Vinyl - 14 kg - Groen2 winkels · gecontroleerd 2026-09-28
€ 38,55
€ 2,75 per kg
Focus Fitness Kettlebell - PVC - 8 kg - Halters en Gewichten2 winkels · gecontroleerd 2026-09-28
€ 22,95
€ 2,87 per kg
Kaytan dumbbell 1 kgGevonden bij Action · gecontroleerd 2026-09-28
€ 2,99
€ 2,99 per kg
Focus Fitness Kettlebell - Vinyl - 20 kg - Zwart2 winkels · gecontroleerd 2026-09-28
€ 59,99
€ 3,00 per kg
DOMYOS Kettlebell Pro 8 kgGevonden bij Decathlon · gecontroleerd 2026-09-26
€ 24,99
€ 3,12 per kg
DOMYOS Kettlebell Pro 16 kgGevonden bij Decathlon · gecontroleerd 2026-09-26
€ 49,99
€ 3,12 per kg
Focus Fitness Kettlebell - Gietijzer - 20 kg - Halters en Gewichten2 winkels · gecontroleerd 2026-09-28
€ 64,95
€ 3,25 per kg
DOMYOS Kettlebell 6 kg grijsGevonden bij Decathlon · gecontroleerd 2026-09-28
€ 19,99
€ 3,33 per kg
DOMYOS Kettlebell 6 kg crosstraining en gewichttraining ProGevonden bij Decathlon · gecontroleerd 2026-09-28
€ 19,99
€ 3,33 per kg
DOMYOS Kettlebell Pro 12 kgGevonden bij Decathlon · gecontroleerd 2026-09-26
€ 39,99
€ 3,33 per kg
Muscle Power Hexa Dumbbell 3 kgGevonden bij Muscle Power · gecontroleerd 2026-09-28
€ 10,41
€ 3,47 per kg
Muscle Power Hexa Dumbbell 1 kgGevonden bij Muscle Power · gecontroleerd 2026-09-28
€ 3,47
€ 3,47 per kg
Muscle Power Hexa Dumbbell 7.5 kgGevonden bij Muscle Power · gecontroleerd 2026-09-28
€ 26,03
€ 3,47 per kg
Muscle Power Hexa Dumbbell 7 kgGevonden bij Muscle Power · gecontroleerd 2026-09-28
€ 24,30
€ 3,47 per kg
Muscle Power Hexa Dumbbell 6 kgGevonden bij Muscle Power · gecontroleerd 2026-09-28
€ 20,83
€ 3,47 per kg
Focus Fitness Kettlebell - Gietijzer - 10 kg - Halters en Gewichten2 winkels · gecontroleerd 2026-09-28
€ 34,95
€ 3,50 per kg
Focus Fitness Kettlebell - 12 kg - Vinyl - Rood2 winkels · gecontroleerd 2026-09-28
€ 43,95
€ 3,66 per kg
Focus Fitness Kettlebell - Gietijzer - 8 kg - Halters en Gewichten2 winkels · gecontroleerd 2026-09-28
€ 29,95
€ 3,74 per kg
DOMYOS Kettlebell 12 kgGevonden bij Decathlon · gecontroleerd 2026-09-26
€ 44,99
€ 3,75 per kg
Focus Fitness Kettlebell - Vinyl - 10 kg - Oranje2 winkels · gecontroleerd 2026-09-28
€ 37,70
€ 3,77 per kg
DOMYOS Kettlebell 6 kgGevonden bij Decathlon · gecontroleerd 2026-09-28
€ 22,99
€ 3,83 per kg
Focus Fitness Kettlebell - Vinyl - 6 kg - Paars2 winkels · gecontroleerd 2026-09-28
€ 23,25
€ 3,88 per kg
DOMYOS Lifting straps voor krachttraining zwartGevonden bij Decathlon · gecontroleerd 2026-09-26
€ 4,99
DOMYOS Halterschijf rubber 2,5 kgGevonden bij Decathlon · gecontroleerd 2026-09-28
€ 13,99
€ 5,60 per kg
Tunturi Platinum Rubber Kettlebell - 4kg2 winkels · gecontroleerd 2026-09-28
€ 22,99
€ 5,75 per kg
Focus Fitness Kettlebell - Verstelbaar - 3 t/m 18 kg - Aanpasbaar Gewicht2 winkels · gecontroleerd 2026-09-28
€ 104,99
€ 5,83 per kg
Gorilla Sports Kettlebell - Competitie Kettlebell - Staal - 24 kg2 winkels · gecontroleerd 2026-09-28
€ 149,99
€ 6,25 per kg
Gorilla Sports Kettlebell - Competitie Kettlebell - Staal - 12 kg2 winkels · gecontroleerd 2026-09-28
€ 79,99
€ 6,67 per kg
Tunturi Platinum Rubber Kettlebell - 6-10kg - Set2 winkels · gecontroleerd 2026-09-28
€ 89,99
€ 9,00 per kg
Gorilla Sports Kettlebell - Competitie Kettlebell - Staal - 8 kg2 winkels · gecontroleerd 2026-09-28
€ 74,99
€ 9,37 per kg
Lucovitaal Puur Whey Proteïne poeder - 250 gram4 winkels · gecontroleerd 2026-09-28
€ 9,99
CRIVIT Yogamat 183 x 61 cm (Oranje)Gevonden bij Lidl · gecontroleerd 2026-09-28
€ 9,99
CRIVIT Sporttas / sportrugzakGevonden bij Lidl · gecontroleerd 2026-09-28
€ 9,99
Muscle Power CadeaubonGevonden bij Muscle Power · gecontroleerd 2026-09-28
€ 10,00
l LysineGevonden bij Bulk · gecontroleerd 2026-09-28
€ 10,99
Muscle Power Fractional Plate 1 kg groenGevonden bij Muscle Power · gecontroleerd 2026-09-28
€ 11,50
SKLZ Weerstandskabel Set - LichtGevonden bij Muscle Power · gecontroleerd 2026-09-28
€ 11,57
glutaminepeptidenGevonden bij Bulk · gecontroleerd 2026-09-28
€ 11,99
Bulk Premium-polsbandeGevonden bij Bulk · gecontroleerd 2026-09-28
€ 12,49
Bulk NekbeschermerGevonden bij Bulk · gecontroleerd 2026-09-28
€ 12,49
Muscle Power MP853 Collar setGevonden bij Muscle Power · gecontroleerd 2026-09-28
€ 12,95
Myprotein Omega 3-6-9 Softgels - 9 stuksGevonden bij Myprotein · gecontroleerd 2026-09-28
€ 12,99
BodyTrading Belt - Maat XL - HalteraccessoiresGevonden bij Betersport.nl · gecontroleerd 2026-09-28
€ 14,95
4FIZJO Dumbbells krachttraining bitumen revalidatie gym zwart 2 - 2 stuksGevonden bij Decathlon · gecontroleerd 2026-09-28
€ 14,99
Kruidvat Creatine with CreapureGevonden bij Kruidvat · gecontroleerd 2026-09-28
€ 14,99
Optimum Nutrition Micronised Creatine Powder2 winkels · gecontroleerd 2026-09-28
€ 14,99
Bulk Dope Shot pre-workoutGevonden bij Bulk · gecontroleerd 2026-09-28
€ 14,99
DOMYOS Lifting straps met polsband zwartGevonden bij Decathlon · gecontroleerd 2026-09-26
€ 14,99
Body-Solid Lifting Strap - 55CM - HalteraccessoiresGevonden bij Betersport.nl · gecontroleerd 2026-09-28
€ 15,00
Bulk Veganistische Eiwitrijke PannenkoekmixGevonden bij Bulk · gecontroleerd 2026-09-28
€ 15,99
Muscle Power Ab wheel MP1220Gevonden bij Muscle Power · gecontroleerd 2026-09-28
€ 16,95
Vitalize Cranberry Complex Forte - Tabletten - 240 stuksGevonden bij Vitalize · gecontroleerd 2026-09-28
€ 16,95
4FIZJO Dumbbells krachttraining gietijzer vinyl antislip CLASSICGevonden bij Decathlon · gecontroleerd 2026-09-28
€ 16,99
Muscle Power Losse Blok voor Aerobic step MP1473Gevonden bij Muscle Power · gecontroleerd 2026-09-28
€ 17,50
Muscle Power Fractional Plate 2 kg blauwGevonden bij Muscle Power · gecontroleerd 2026-09-28
€ 17,95
Bulk RijstcrèmeGevonden bij Bulk · gecontroleerd 2026-09-28
€ 18,99
Focus Fitness Lifting HooksGevonden bij Betersport.nl · gecontroleerd 2026-09-28
€ 19,95
Vitalize Creatine MonohydraatGevonden bij Vitalize · gecontroleerd 2026-09-28
€ 19,95
vertakte aminozuur-tabletten (BCAA) 1000 mg - 250 stuksGevonden bij Bulk · gecontroleerd 2026-09-28
€ 19,99
Lucovitaal 3000mg Creatine Monohydraat Gummies - 60 stuksGevonden bij Kruidvat · gecontroleerd 2026-09-28
€ 19,99
instant BCAAGevonden bij Bulk · gecontroleerd 2026-09-28
€ 19,99
CRIVIT Push-up board/3-in-1 fitnesssetGevonden bij Lidl · gecontroleerd 2026-09-28
€ 19,99
Lucovitaal Creatine 3000 mg Suikervrije Gummies Citroen 60 - 60 stuksGevonden bij Etos · gecontroleerd 2026-09-28
€ 19,99
beta-alanineGevonden bij Bulk · gecontroleerd 2026-09-28
€ 19,99
Lucovitaal Clear Whey Puur Eiwitpoeder 175 gramGevonden bij Etos · gecontroleerd 2026-09-28
€ 19,99
Lucovitaal Koolhydraten Gewichtstoename - 375gGevonden bij Holland & Barrett · gecontroleerd 2026-09-28
€ 19,99
CRIVIT Sportaccessoires (Push-up handgrepen)2 winkels · gecontroleerd 2026-09-28
€ 19,99
Lucovitaal Creatine Gummies - 60 gummiesGevonden bij Holland & Barrett · gecontroleerd 2026-09-28
€ 19,99
SCHILDKRÖT Fitness buikspierwielGevonden bij Lidl · gecontroleerd 2026-09-28
€ 19,99
Gorilla Sports Kettlebells - Kunststof Trendy - 3 kg, 6 kg & 8 kg - 3 stuks3 winkels · gecontroleerd 2026-09-28
€ 59,99
€ 20,00 per kg
Fortex Wrist WrapsGevonden bij Fitness Seller · gecontroleerd 2026-09-28
€ 20,30
Myprotein Creatine Monohydraat PoederGevonden bij Myprotein · gecontroleerd 2026-09-28
€ 20,49
Muscle Power Pahlavandle set voor indian club oefeningenGevonden bij Muscle Power · gecontroleerd 2026-09-28
€ 20,62
Bulk Handschoenen voor gewichtheffenGevonden bij Bulk · gecontroleerd 2026-09-28
€ 20,99
Applied Nutrition Creatine Gummies (80) Blue Raspberry - Creatine - Creatine Monohydraat2 winkels · gecontroleerd 2026-09-28
€ 21,37
Vitalize GlucoMotion® Forte - 180 stuksGevonden bij Vitalize · gecontroleerd 2026-09-28
€ 21,50
Vitalize L-Lysine & Cat's Claw - 90 stuksGevonden bij Vitalize · gecontroleerd 2026-09-28
€ 21,95
- AH Whey Protein en shaker pakket
Gevonden bij Albert Heijn · gecontroleerd 2026-09-28
€ 21,98
l-tyrosineGevonden bij Bulk · gecontroleerd 2026-09-28
€ 21,99
TUNTURI Halterschijf - Halter gewichten - 30mm - RubberGevonden bij Decathlon · gecontroleerd 2026-09-28
€ 21,99
Bulk Eiwitrijke CookiesGevonden bij Bulk · gecontroleerd 2026-09-28
€ 22,49
Bulk Clear ProteinGevonden bij Bulk · gecontroleerd 2026-09-28
€ 22,49
hmb-poederGevonden bij Bulk · gecontroleerd 2026-09-28
€ 22,49
Gorilla Sports Lifting StrapsGevonden bij Gorilla Sports · gecontroleerd 2026-09-28
€ 22,49
Vitalize BCAA poederGevonden bij Vitalize · gecontroleerd 2026-09-28
€ 22,95
Bulk Everyday™ JoggersGevonden bij Bulk · gecontroleerd 2026-09-28
€ 22,99
Bulk Creatine-HCLGevonden bij Bulk · gecontroleerd 2026-09-28
€ 22,99
Optimum Nutrition Clear Whey Protein Isolate Blackcurrant Dark Berry - 240gGevonden bij Holland & Barrett · gecontroleerd 2026-09-28
€ 22,99
Body&Fit Whey Perfection Eiwitpoeder Chocolate 476 gramGevonden bij Etos · gecontroleerd 2026-09-28
€ 22,99
DECATHLON Creatinecapsules Creapure® neutrale smaak 240 stuksGevonden bij Decathlon · gecontroleerd 2026-09-26
€ 22,99
Bulk Gastronomische veganistische reepGevonden bij Bulk · gecontroleerd 2026-09-28
€ 23,99
Body-Solid Lifting Hooks - Verchroomd - HalteraccessoiresGevonden bij Betersport.nl · gecontroleerd 2026-09-28
€ 24,00
BodyTrading Belt - Maat L - HalteraccessoiresGevonden bij Betersport.nl · gecontroleerd 2026-09-28
€ 24,00
BodyTrading GR121 - Lifting Hooks Pro - HalteraccessoiresGevonden bij Betersport.nl · gecontroleerd 2026-09-28
€ 24,00
NIVEA Q10 Power Anti-Rimpel Nachtcrème 50 MLGevonden bij Etos · gecontroleerd 2026-09-28
€ 24,49
Focus Fitness Dipping BeltGevonden bij Betersport.nl · gecontroleerd 2026-09-28
€ 24,95
Bulk Dope Max pre-workoutGevonden bij Bulk · gecontroleerd 2026-09-28
€ 24,99
Bulk D-riboseGevonden bij Bulk · gecontroleerd 2026-09-28
€ 24,99
ATX Gym Bumper PlatesGevonden bij Fitness Seller · gecontroleerd 2026-09-28
€ 25,00
Myprotein Clear Protein Whey & CollagenGevonden bij Myprotein · gecontroleerd 2026-09-28
€ 25,49
Precision Engineered Creatinemonohydraat 700mg - 120 capsules - 120 stuksGevonden bij Holland & Barrett · gecontroleerd 2026-09-28
€ 25,99
Bulk Zeer vertakte cyclische dextrine (Cluster Dextrin® )Gevonden bij Bulk · gecontroleerd 2026-09-28
€ 25,99
TUNTURI PVC Kettle Bell - Kettlebell2 winkels · gecontroleerd 2026-09-28
€ 25,99
dope BCAA+Gevonden bij Bulk · gecontroleerd 2026-09-28
€ 25,99
DECATHLON Wei-eiwit vanille 900 gramGevonden bij Decathlon · gecontroleerd 2026-09-26
€ 34,99
DECATHLON Wei-eiwit chocolade 1,5 kgGevonden bij Decathlon · gecontroleerd 2026-09-26
€ 54,99
DECATHLON Wei-eiwit vanille 1,5 kgGevonden bij Decathlon · gecontroleerd 2026-09-26
€ 54,99
Tunturi Massage GunGevonden bij Coolblue · gecontroleerd 2026-09-26
€ 65,00
OPTIMUM NUTRITION 100% wei-eiwit vanille Gold Standard 2,04 kgGevonden bij Decathlon · gecontroleerd 2026-09-26
€ 89,99
ADIDAS Powerlift 5 Weightlifting SchoenenGevonden bij Decathlon · gecontroleerd 2026-09-26
€ 110,00
Theragun Relief NavyGevonden bij Coolblue · gecontroleerd 2026-09-26
€ 119,00
Tunturi MG70 Massage Gun ProGevonden bij Coolblue · gecontroleerd 2026-09-26
€ 129,00
Theragun Mini Gen 3 BlackGevonden bij Coolblue · gecontroleerd 2026-09-26
€ 179,00
NIKE Nike Romaleos 4 gewichthefschoenenGevonden bij Decathlon · gecontroleerd 2026-09-26
€ 200,00